KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 10458633
nr 1045 8633
Kopparstick
kolorerat, Amsterdam, East India Company of Holland, 25x39 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 juli 2016
kl 20:16:40
2/7 09:31:26